Kodulehed ja nende loomine

Olen loonud oma siinse kodulehe kasutades WordPress platvormi. Leht on üles ehitatud võrgustikuna, tänu millele on võimalik blogi-vormis postituste tegemine erinevatesse valdkondadesse (minu lehe puhul: Käsitöö, Söök ja jook, Mõtisklusi ja hetki elust; ning sama ka vastavate ingliskeelsete lehtede puhul) ning igal lehel postitustel erinevate rubriikide (Categories) omamine.

Olen aidanud ka teisi nende kodulehtede loomisel WordPressi platvormil nii võrgustikuna kui ühe lehe kaupa.

Loon puzzlesid ja aitan neid ka lahendada ning labürindist ilusti välja jõuda :)

Oluline on, et kodulehe omanik teaks, mida ta tahab. Seejuures muidugi võib see igal hetkel muutuda – alati on tarvis teada vaid järgmist sammu :)

Tore muidugi on, kui inimesel on ka suurema terviku kohta mingi nägemus, kuhu poole liigutakse. Eriti võrgustiku loomise puhul on hea, kui kasvõi paberil saab kõigepealt soovitud struktuur valmis, et see siis teoks teha, kuna võrgustiku puhul tuleb kasutusele rohkem rist-sidumisi erinevate lehtede vahel, mille tulemuseks on väljast vaadates toimivate linkidega rohkemate võimalustega (näivalt) üks terviklik leht.

Kõige selle labürindi ja puzzle keskel meeldib mulle üliväga lihtsus :) Ehk kõik üleliigne saab kõrvale, välja, ära jäetud või hiljem ära kustutatud. Seejuures muidugi jääb alles kõik see, mis tarvis, ja vajadusel ka veel poolikud lehed ja lahendused, mida saab soovi korral ka alles siis nähtavaks teha, kui need valmis on saanud.

Üle kõige meeldib mulle kui koostöös on olemas koos-loomise energia, mis toidab mõlema osapoole tegemisi :)

 

Lehed, mille loomisele olen kaasa aidanud:

Crystal Ra Laksmi eestikeelne leht

 

Kui soovid minuga koos oma kodulehte luua, võta ühendust, kirjutades kristi [at] pesake.com